Spływ integracyjny w klasie mundurowej

Spływ klasowy to nie tylko wspólna zabawa, wspólne pokonywanie przeszkód, wspólny śmiech i wspólnie przeżywane emocje np. w czasie wywrotki w zimnej wodzie, ale także nauka, zdobywanie nowych umiejętności i doświadczeń. Uczniowie nigdy nie będą mieli możliwości tak dobrze się poznać, jak podczas wspólnego uprawiania aktywności fizycznej.

Uczestnikom spływu dopisywała pogoda, dzięki której wszyscy byli  w znakomitym humorze. Wszyscy dzielnie pokonywali napotykane przeszkody, jakie na rzece Nysa poczyniła natura. W radosnej atmosferze podziwiali piękno natury, śpiew ptaków i wdychali ostatnie ciepłe wrześniowe powietrze. Spływ klasowy pozwolił nam poznać się wzajemnie, odpocząć i nabrać sił do efektywnej pracy na zajęciach szkolnych. Na pewno tu jeszcze wrócimy a może trudniejsze wyzwanie na wodzie. Czas pokaże. Ahoj przygodo!