Promocja szkoły Klasa biologiczno-chemiczna Klasa lingwistyczna Oddział Przygotowania Wojskowego Klasa politechniczna

Ósmoklasisto przed Tobą ważna życiowa decyzja. Zastanów się, co chcesz robić w przyszłości, porozmawiaj z rodzicami i dokonaj wyboru kierunku kształcenia.

Jeśli dobrze wybierzesz teraz, masz większą szansę na spełnienie swoich marzeń. Przed podjęciem decyzji sprawdź, jakie przedmioty maturalne biorą pod uwagę wyższe uczelnie podczas rekrutacji.

Drodzy ósmoklasiści, którzy zamierzacie wybrać nasze liceum, obejrzyjcie filmy o naszej szkole:

Tutaj możecie obejrzeć film promujący liceum

Zapraszamy na wirtualny spacer po naszej szkole

Prezentacja o profilach klas

W zakładkach, które znajdują się powyżej, znajdziecie szczegółowe informacje dotyczące poszczególnych profili klas.

W zakładce Rekrutacja znajdują się dokładne informacje dotyczące zasad naboru do klas licealnych, terminy rekrutacji i dokumenty do pobrania.