• Ogólnopolski Konkurs Wiedzy o Prawie Wyborczym

    Janek Witkowski z klasy III a LO zajął czwarte miejsce w etapie wojewódzkim Ogólnopolskiego Konkursu Wiedzy o Prawie Wyborczym.

    Gratulujemy.

  • Olimpiada „Warto wiedzieć więcej o Ubezpieczeniach Społecznych”

    W tym roku szkolnym nasi licealiści po raz drugi wzięli udział w projekcie realizowanym przez  ZUS "Lekcje z ZUS". Uczniowie  uczestniczyli w czterech lekcjach poświęconych pogłębieniu wiedzy o ubezpieczeniach społecznych. Zakończeniem cyklu  był udział 20 uczniów w szkolnym etapie Olimpiady. Po przesłaniu wyników  okazało się, że troje z nich  (Klaudia Krzywochaćko, Maciej Wojtkumski i Konrad Izdebski) zakwalifikowało się do etapu wojewódzkiego Olimpiady, który odbędzie się 16 marca 2018 r. w Zielonej Górze.

    Trzymamy kciuki i życzymy powodzenia w dalszych zmaganiach.

  • Bal karnawałowy

    Bal karnawałowy

    Bal karnawałowy to wydarzenie  niezwykłe, często wyczekiwane przez uczniów młodszych klas. Tak też było u nas.  Po trzech tygodniach  chorób i nieobecności  większości dzieci,  w piątek  09 lutego odbyła się  karnawałowa zabawa  dla pierwszoklasistów. Tego dnia  już od rana można było zauważyć poprzebierane dzieci, a po lekcjach rozpoczęła się wspólna zabawa.  Znane i lubiane piosenki zachęcały do tańca.  Na sali podczas pląsów  i wspólnych zabaw zrobiło się kolorowo, wszyscy bawili się wyśmienicie, a uśmiech nie znikał z twarzy. W przerwach  pierwszoklasiści mogli  posilić się przygotowanym poczęstunkiem i ugasić pragnienie. Zabawa wprowadziła wszystkich w radosny nastrój. Tak  zakończyliśmy pierwszy semestr nauki w szkole.

    Przejdź do galerii

  • Debata oxfordzka

    Debata oxfordzka

    7 lutego 2018 r. w ZSLiT z inicjatywy Starosty powiatu krośnieńskiego Mirosława Glaza odbyła się w ramach przygotowań do 100 rocznicy odzyskania niepodległości przez Polskę debata oxfordzka. Teza debaty brzmiała: „Patriotyzm jest wartością anachroniczną”.

    Po stronie opozycji stała drużyna naszej szkoły, w składzie: p. Teresa Grajek, Bartek Juskowiak, Konrad Izdebski, Wojtek Siwik i Kaja Kwiatkowska. Tezy broniła ekipa z ZSLiT, drugą debatę przeprowadziły zespoły z ECKUiZ oraz ZSP Krosno Odrzańskie. Wymiana argumentów pomiędzy debatującymi była momentami bardzo gorąca, ale Marszałek czuwała nad kulturą dyskusji.

    Poza samą debatą obejrzeliśmy program artystyczny przygotowany przez uczniów – gospodarzy spotkania oraz wykład: „Wiele twarzy patriotyzmu” wygłoszony przez p. Hładkiewicza – dziekana wydziału politologii UZ. Za przeprowadzoną debatę najwięcej punktów zdobyła nasza ekipa i to od Jury debaty jak i od  głosującej publiczności.

    Spotkanie zakończyło wystąpienie przedstawiciela Stowarzyszenia Rodzin Katyńskich, który bardzo trafnie podsumował nasze zmagania, mówiąc „ Ojczyzna nie potrzebuje waszej krwi, Ojczyzna potrzebuje Was!”

  • Wykłady na UZ

    Wykłady na UZ

    1 lutego uczniowie klas: IIIa i IIb Liceum Ogólnokształcącego im. Bolesława Chrobrego  w Gubinie wzięli udział w wykładach zorganizowanych przez wydział Germanistyki na uniwersytecie w Zielonej Górze. Tematem wykładów były: „Deutsche Märchenstraße. Wo Märchen wahr werden. W krainie baśni braci Grimm“ oraz strategie uczenia się języka niemieckiego. „Baśnie”, które znamy z dzieciństwa, początkowo wcale nie były pisane dla dzieci i  nie zawsze dobrze się kończyły. Pani dr Karolina Rapp opowiadała o ociekających krwią baśniach, które skierowane były do dorosłych czytelników. Niestety czytelnicy niechętnie przyjęli dzieła braci Grimm i autorzy zmuszeni byli do zmiany treści spisanych przez siebie opowiadań. Tak powstały znane nam, łagodne „Baśnie braci Grimm”.

    Podczas drugiego wykładu młodzież mogła poznać strategie uczenia się języka niemieckiego, a dokładniej – trzech form czasownika, które jak wszyscy wiedzą do najłatwiejszych nie należą.  Dr Tadeusz Zuchewicz pokazał nam sposób, by łatwiej zapamiętać te nieszczęsne czasowniki i ich formy. Kto uważał, ten być może skorzysta z rad pana doktora i obmyśli sposób, by czas przeszły Perfekt i formy jego czasowników nie odstraszały od nauki języka niemieckiego.

    Dodajmy jeszcze, że wyjazd do Zielonej Góry był nagrodą dla klas: IIb i IIIa za wygraną w Szklonej Lidze Przyrodniczej.

  • Angielskie i niemieckie łamanie głowy, czyli konkurs języków obcych

    Angielskie i niemieckie łamanie głowy, czyli konkurs języków obcych

    W dniu 23 stycznia w naszej szkole odbył się szkolny konkurs leksykalno-gramatyczny z języków obcych - angielskiego i niemieckiego. Celem tego konkursu było m. in. poszerzenie zakresu słownictwa i utrwalenie gramatyki. Konkurs był przede wszystkim dla uczniów klas trzecich gimnazjum kolejną próbą w tym roku przed egzaminem gimnazjalnym , a dla uczniów liceum - przed maturą.

    W konkursie języka angielskiego w kategorii liceum  zwyciężył Stanisław Karpisiak z  kl. IIb, drugi był Michał Igliński z kl. IIb, trzecie miejsce zajęli Wojciech Siwik z kl.IIIa i Michał Kaszyk z kl.Ib.

    W konkursie języka niemieckiego w kategorii gimnazjum pierwsze miejsce zdobyła Anastazja Vorwek z kl.IIB, drugie - Filip Wiśniewski z kl.IIB, trzecie miejsce zajęły ex aequo uczennice: Gabriela Szmidt z klasy IIA i Julia Tumiłowicz z klasy IIB.

    Wszystkim uczestnikom, a szczególnie laureatom gratulujemy wykazania się dużą wiedzą. Organizatorzy i laureaci dziękują Radzie Rodziców za finansowe wsparcie imprezy i ufundowanie wspaniałych nagród.

    Konkurs zorganizowali nauczyciele: Elżbieta Broś i Albin Sidor.

  • Połowinki 2018

    Połowinki 2018

    27 stycznia 2018 r. uczniowie klas drugich Liceum Ogólnokształcącego im. Bolesława Chrobrego w Gubinie świętowali półmetek swojej nauki w liceum. Zabawa połowinkowa odbyła się w sali balowej przy barze „Zenek”. Wszyscy uczniowie przybyli pięknie, odświętnie ubrani i w fantastycznych nastrojach, a bawili się przy muzyce proponowanej przez DJ Filipa. Opiekę na uczniami sprawowali rodzice oraz wychowawcy klas drugich: p. Renata Franczak, p. Marzena Kwaśniewska i p. Sylwester Cichosz.  Zabawa była przednia, parkiet ani przez chwilę nie pozostawał pusty, a młodzież kolejny raz udowodniła, że potrafi się świetnie bawić.

    Już czekamy i cieszymy się na studniówkę w przyszłym roku.

    Przejdź do galerii

  • Bezpieczni na drodze

    Bezpieczni na drodze

    W dniu 17 stycznia  uczniowie klasy I SP, dzięki uprzejmości Pani Dyrektor Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Gubinie, uczestniczyli w spektaklu edukacyjnym „Uwaga! Zebra z przejścia zbiegła”. Niesforna tytułowa bohaterka zebra, jej przyjaciel Syguś”- sygnalizator świetlny wraz z myszką Nornicą oraz pani policjantka opowiadali dzieciom, jak należy bezpiecznie poruszać się na drodze. Bohaterowie przypomnieli dzieciom zasady przechodzenia na drugą stronę ulicy, poruszania się po jezdni, gdy nie ma chodnika oraz jak ważne są odblaski na ubraniach wieczorową porą. Emerytowany znak „Przejścia dla pieszych” przypomniał też dzieciom znaczenie najważniejszych znaków  drogowych.  Wielką zaletą tego spektaklu był jego interaktywny charakter. W trakcie przedstawienia aktorzy zachęcali dzieci do czynnego udziału w spektaklu, ucząc ich zabawnych piosenek, które utrwalały wiedzę o znakach drogowych.  

     

    Przejdź do galerii

  • Lapbookowe powtórzenie wiadomości

    Lapbookowe powtórzenie wiadomości

    Co to jest lapbook? Dosłownie książeczka na kolana, ale tak naprawdę to świetna metoda utrwalania wiedzy z każdego przedmiotu i na każdy temat. Lapbook przypomina książeczkę, portfolio składające się z kieszonek, kopert, harmonijek i wszystkiego, co nam podpowie wyobraźnia, a w których znajdują sie usystematyzowane, posegregowane wiadomości, zadania, rebusy, etc. Klasa I a tą metodą utrwaliła wiadomości o literaturze starożytnej Grecji i Rzymu. Wcześniej dziewczęta otrzymałay zagadnienia z tej epoki, kryteria oceny lapbooka, które zakładały uwzględnienie wszystkich treści omawianych na lekcji (np. filozofia, znajomość tekstów literackich i nawiązań, znajomość cech gatunkowych eposu, tragedii, etc.) oraz m.in. pomysłowość wykonania. Zadanie wymagało cierpliwości i czasu, ale powstały naprawdę piękne i wartościowe książeczki, które z pewnością się przydadzą np. w III klasie przy powtarzaniu materiału do matury.

    Zapraszamy do obejrzenia lapbooków klasy I a ( gabinet 210).

     

    Przejdż do galerii

  • Motanki- słowiańskie lalki dobrych życzeń

    Motanki- słowiańskie lalki dobrych życzeń

    Stara słowiańska tradycja mówiła o tworzeniu amuletów, które przynosiły pomyślność, chroniły przed złem, a nawet spełniały życzenia. W szczątkowej formie tradycja robienia lalek-talizmanów przetrwała  jedynie na Białorusi, gdzie robi się żadanice i na Ukrainie, gdzie powstają motanki. Wyróżniamy lalki obrzędowe, ochronne i służące zabawie. Można się nimi obdarowywać, np. przed świętami czy Nowym Rokiem, dołączając jakieś życzenie. Uczniowie klasy III B na lekcji języka polskiego sięgnęli do dawnej tradycji i motali…Każdy stworzył własną motankę z myślą o kimś, kogo nią obdaruje; powstały motanki na szczęście, na radość, na dostatek. Dobrych życzeń nigdy dość!

     

    Przejdź do galerii

  • Mikołajkowa ciuchcia

    Mikołajkowa ciuchcia

    14 grudnia 2017 r. nauczyciele Zespołu Szkół Ogólnokształcących w Gubinie zorganizowali „Mikołajkową ciuchcię” dla przedszkolaków naszego miasta. Nauczyciele i młodzież przygotowali dla małych podróżnych ciekawe warsztaty. Młodzi goście ZSO uczestniczyli min. w zajęciach w pracowni chemicznej, prowadzonych pod czujnym okiem p. Małgorzaty Sobczyk, w pracowni biologicznej, nad którą opiekę sprawowała p. Renata Franczak, w pracowni fizycznej, którą przygotowała p. Anna Świtalska, poznawali zasady pierwszej pomocy w pracowni p. Małgorzaty Mularczyk, przygotowywali dekoracje świąteczne w pracowni plastycznej wraz z p. Joanną Szymaniec, poznawali zabawki sprzed lat i zasady ich działania w pracowni matematycznej prowadzonej przez p. Jana Skórę, uczestniczyli w prowadzonych przez uczennice ZSO zajęciach ruchowych oraz odwiedzili przygotowaną przez młodzież ZSO Mikołajkową kawiarenkę, w której czekał na nich Mikołaj i jego Śnieżynki. Na zakończenie „przejażdżki po ZSO” przedszkolaki obejrzały przedstawienie teatralne przygotowane przez uczniów Gimnazjum nr 2 pod opieką p. Wioletty Kucharskiej-Spiralskiej. W roli gospodarzy wystąpili również uczniowie 1 klasy Szkoły Podstawowej nr 5 w Gubinie. Konduktorkami naszej „Mikołajkowej ciuchci przedszkolaka” były p. Edyta Adamczyk i p. Marzena Kwaśniewska.

    Organizatorki „Mikołajkowej ciuchci przedszkolaka” składają serdeczne podziękowania wszystkim uczniom pomagającym w realizacji tego przedsięwzięcia, wspierającym pracę nauczycieli oraz organizującym Mikołajkową kawiarenkę. Bez was nie poradzilibyśmy sobie! Serdecznie dziękujemy p. Dyrektor Halinie Bogatek za wsparcie finansowe.

    Składamy również podziękowania Paniom z przedszkoli, sprawującym opiekę nad naszymi małymi gośćmi i zapraszamy do udziału w naszych kolejnych przedsięwzięciach.

     

    Przejdź do galerii

  • Spotkanie z saperami

    Spotkanie z saperami

    15 grudnia w auli szkolnej odbyło się spotkanie uczniów gimnazjum z żołnierzami – saperami z 5. Kresowego Batalionu Saperów w Krośnie Odrzańskim.

    Celem spotkania było przeprowadzenie zajęć profilaktycznych z zakresu obchodzenia się z materiałami wybuchowymi i niebezpiecznymi pochodzenia wojskowego. Uczniowie dowiedzieli się, jak należy zachować się w przypadku znalezienia niebezpiecznych przedmiotów oraz kogo powiadomić o podejrzanym znalezisku.

    Żołnierze zaprezentowali również sprzęt, którym się posługują na co dzień. Jeden z uczniów miał okazję przymierzyć strój saperski, który waży około 50 kg.

     

    Przejdź do galerii

  • Szkolenie z zakresu technik policyjnych

    Szkolenie z zakresu technik policyjnych

    Dzięki uprzejmości Komendanta Powiatowego Policji w Krośnie Odrzańskim mł. insp. Roberta Koniecznego, na mocy porozumienia o współpracy ze Stowarzyszeniem Strzelecko - Obronnym Gubiński Klub Sportowy Pionier, poniedziałek 11 grudnia 2017 r. był dla klas mundurowych im. Ułanów Karpackich w Liceum Ogólnokształcących im. Bolesława Chrobrego w Gubinie dniem ćwiczeń z policyjnej taktyki i technik interwencyjnych. Zajęcia poprowadzili sierż. sztab. Grzegorz Łukowiak i asp. Grzegorz Urbaniak - policjanci z Gubina i Krosna Odrzańskiego. Uczniowie trzech klas ćwiczyli w auli Zespołu Szkół Ogólnokształcących w Gubinie. Po gruntownej rozgrzewce i omówieniu zasad bezpieczeństwa instruktorzy zademonstrowali poszczególne techniki, a uczniowie powtarzali ćwiczenia. Dzięki wielokrotnym powtórzeniom i cennym uwagom prowadzących wszyscy bez uszczerbku na zdrowiu opanowali podstawowe aspekty obezwładniania, kajdankowania i prowadzenia zatrzymanego. Ciekawa forma zajęć i fachowość prowadzących przyczyniły się do dużego zaangażowania młodzieży w ćwiczenia. Było to kolejne przedsięwzięcie przygotowane przez asp. szab. Justynę Kulkę mające na celu przedstawienie młodzieży specyfiki pracy w Policji.

     

    Przejdź do galerii

  • Mikołaj w szkole

    Mikołaj w szkole

    6 grudnia uczniów naszej szkoły odwiedził Mikołaj. W szkole zapanowała bardzo wesoła atmosfera. Jak to już w zwyczaju bywa Święty Mikołaj wraz ze swoimi pomocnikami rozdawał drobne podarunki grzecznym uczniom. Upominki sprawiły dzieciom – tym młodszym i starszym - wiele radości. Wszyscy mogli zrobić sobie zdjęcie z Mikołajem i jego Elfami. Samorząd Uczniowski przygotował w auli mikołajkowe Belfer Cafe, gdzie można było zjeść smaczne ciasto w miłej i świątecznej atmosferze.

    Przejdź do galerii

  • Zabawa andrzejkowa

    Zabawa andrzejkowa

    29 listopada uczniowie klasy I szkoły podstawowej wzięli udział w zabawie andrzejkowej. Dzieci uczestniczyły w różnych konkursach i zabawach. Tradycyjnie były też wróżby: lanie wosku, marzenia za 1 grosz, podróż w dalekie kraje, moja przyjaciółka/mój przyjaciel. Wszyscy uczestnicy byli uśmiechnięci i zadowoleni. Po andrzejkowych zabawach i tańcach przyszedł czas na małe słodkości. Zabawę zorganizowały Agnieszka Nowakowska i Kinga Adamska.

     

    Przejdź do galerii

  • Spotkanie z Marcinem Prusem

    Spotkanie z Marcinem Prusem

    29 listopada uczniowie naszej szkoły spotkali się z Marcinem Prusem, ambasadorem Siatkarskich Ośrodków Szkolnych, wielokrotnym reprezentantem Polski w piłce siatkowej i mistrzem olimpijskim.

    Kariera wybitnego siatkarza zakończyła się z powodu poważnej kontuzji kolana. Mimo wielu operacji nie mógł wrócić do gry. Gdyby nie zaistniała sytuacja, zapewne dalej oglądalibyśmy go na boisku w biało-czerwonych barwach z Orzełkiem na piersi. Jednak jeśli chodzi o barwy, wciąż je godnie reprezentuje, odwiedzając szkoły i motywując młodzież do realizowania marzeń. Nasz Gość opowiadał o dążeniu do sukcesów sportowych. Dowiedzieliśmy się, jak bardzo ważna jest wiara we własne możliwości, motywacja oraz zaangażowanie. Uczniowie mieli możliwość założenia jego reprezentacyjnej koszulki oraz zdobytego złotego medalu olimpijskiego. Swobodny, pełen humoru sposób bycia gościa oraz łatwość nawiązywania kontaktu z młodzieżą sprawiły, że bariera nieśmiałości zanikła i drugiej części spotkania, podczas której zadawano pytania, nie można było zakończyć.

     

    Spotkanie cieszyło się dużym zainteresowaniem uczniów i nauczycieli. Na twarzach niektórych osób pojawiły się łzy wzruszenia. Z pewnością ta wizyta zostanie na długo w naszej pamięci. Mamy nadzieję, że autorytet Mistrza zaktywizuje uczniów do czynnego spędzania wolnego czasu.

     

    Marcin Prus jest także autorem książki "Wszystkie barwy siatkówki". To książka o sukcesach i porażkach, o reprezentacji i klubie. O miłości do sportu i o miłości do ludzi. O pasji. O sielance i chorobie. O problemach i radościach. O jasnych i ciemnych stronach życia. Zamiarem autora było, by czytelnik w całości poznał jego prawdę. Prawdę faceta, który kochał, kocha i już zawsze będzie kochać siatkówkę. 

     

    Przejdź do galerii

  • Pasowanie na czytelnika

    Pasowanie na czytelnika

    5 grudnia w auli szkolnej odbyło się pasowanie uczniów klasy I szkoły podstawowej na czytelników. Celem uroczystości było zachęcenie najmłodszych do korzystania z biblioteki szkolnej, wypożyczania książek oraz rozwijania umiejętności czytania.

    Pasowanie na czytelnika to oficjalne przyjęcie uczniów do grona użytkowników naszej biblioteki szkolnej.

    Pierwszoklasiści z ciekawością obejrzeli przedstawienie „Bajkowy ambaras” przygotowane przez kółko teatralne pani Wiolety Kucharskiej – Spiralskiej. Aktorzy zachęcali dzieci do czytania bajek i baśni. Po inscenizacji dzieci złożyły uroczyste przyrzeczenie, że będą szanować książki, korzystać z ich mądrości i sumiennie wykonywać obowiązki czytelnika. Po przyrzeczeniu nastąpiło uroczyste pasowanie na czytelnika, którego dokonała Pani Dyrektor. Jednocześnie pogratulowała wszystkim uczniom i życzyła wspaniałych przygód w świecie książek. Od bibliotekarki uczniowie otrzymali dyplomy oraz listy do rodziców, które zawierały informacje o zaletach czytania i wpływie czytania na rozwój umysłowy dziecka.

     

    Spotkanie przebiegło w miłej i przyjaznej atmosferze. Po takim wspólnym spotkaniu biblioteka będzie kojarzyła się najmłodszym z miejscem bezpiecznym, przyjaznym, radosnym, gdzie uczniowie są zawsze mile widziani.

     

    Przejdź do galerii

  • 1 grudnia Światowy Dzień Walki z AIDS

    1 grudnia Światowy Dzień Walki z AIDS

    Każdego roku 1 grudnia obchodzony jest Światowy Dzień Walki z AIDS, którego istotą jest przypomnienie o chorobie wywołanej wirusem HIV oraz o tych, którzy przegrali w tej nierównej walce. Znakiem tego dnia jest czerwona kokardka, która symbolizuje namiętność oraz krew jako dwie z trzech dróg zakażenia wirusem HIV.
    Obchody Światowego Dnia Walki z AIDS w naszej szkole rozpoczęły się już 28 listopada wystawą plakatów tematycznych. 4 grudnia natomiast odbył się konkurs o tematyce HIV, AIDS i uzależnień. Wzięli w nim udział uczniowie klas pierwszych i drugich liceum. Jego celem było promowanie postaw: szacunku wobec innych, przeciwdziałanie uzależnieniom, odpowiedzialności za własne życie, akceptacji i empatii wobec chorych i zarażonych, współczucia i chęci niesienia pomocy potrzebującym. Młodzież rozwiązywała krzyżówkę i odpowiadała na różne pytania m.in. co oznaczają skróty AIDS i HIV, co oznacza pozytywny wynik testu, czym jest okienku serologiczne, co jest symbolem solidarności z ludźmi żyjącymi z AIDS / HIV, gdzie odnotowano pierwsze zachorowanie na AIDS, jak nazywa się organizacja stworzona przez Marka Kotańskiego pomagająca ludziom w trudnej sytuacji życiowej – samotnym, chorym na AIDS, skrzywdzonym przez los, jakie zachowania prowadzą do zakażenia HIV, a jakie są bezpieczne?

    Szczególną wiedzą wykazali się uczniowie: Roksana Strzałkowska z klasy Ia i Wojtek Kowalski z klasy IIc. Te osoby zajęły ex aequo pierwsze miejsce. Agata Krajewska z klasy IIa i Stanisław Karpisiak z IIb zajęli kolejno II i III miejsce.

    Organizatorki konkursu Renata Franczak i Małgorzata Sobczyk gratulują zwycięzcom i dziękują wszystkim za udział w konkursie.

     

  • I miejsce Pauliny Staszewskiej

    I miejsce Pauliny Staszewskiej

    Uczennica klasy IIIB, Paulina Staszewska, zajęła I miejsce w Wojewódzkim Konkursie Plastycznym o tematyce Honorowego Krwiodawstwa Polskiego Czerwonego Krzyża. Warto nadmienić, że w konkursie wzięło udział 702 uczestników z 74 placówek oświatowych województwa lubuskiego. Wystawę pokonkursową można obejrzeć w Biurze Wystaw Artystycznych w Zielonej Górze. Opiekunką Pauliny była Kinga Adamska. Gratulujemy sukcesu!

  • Wręczenie nagród Powiatu Krośnieńskiego

    Wręczenie nagród Powiatu Krośnieńskiego

    30 listopada w hali sportowej Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Krośnie Odrzańskim odbyło się podsumowanie współzawodnictwa sportowego XVIII edycji Mistrzostw Powiatu Krośnieńskiego oraz wręczenie nagród i stypendiów w dziedzinie sportu, twórczości artystycznej oraz w dziedzinie upowszechniania kultury.

    Podczas ceremonii wręczono dyrektorom szkół i nauczycielom nagrody za zwycięstwo w XVIII Mistrzostwach Powiatu Krośnieńskiego. W rywalizacji sportowej brały udział szkoły podstawowe, gimnazjalne i ponadgimnazjalne Powiatu Krośnieńskiego. W klasyfikacji generalnej  nasze gimnazjum zajęło I miejsce wśród miejskich szkół gimnazjalnych, a liceum - II miejsce wśród szkół ponadgimnazjalnych.

    Nagrody indywidualne i stypendia  odebrali także uczniowie, którym przyznano nagrody i stypendia Powiatu Krośnieńskiego . Wśród nagrodzonych uczniów znalazło się 8 uczniów naszej szkoły. Oto oni: Julia Szmidt, Natalia Cichosz, Katarzyna Mikołajewska, Karolina Pawlak, Sara Woszak, Igor Biedak,Jan Witkowski, Wojciech Siwik. Gratulujemy wszystkim nagrodzonym!

     

strona:

Wiadomości

Kontakt

  • Zespół Szkół Ogólnokształcących w Gubinie
    ul. Piastowska 26
    66-620 Gubin
  • 68 4558184
    68 4558186

    fax 68 4558185

    e-mail: zso@gubin.pl

Galeria zdjęć